پولیپ بینی یک توده ی نرم ، بدون درد و غیر سرطانی است که در پوشش مسیر های بینی یا سینوس ها قرار گرفته است . پولیپ ها مانند قطره ی اشک یا خوشه ی انگور آویزان می شوند.

بینی گوشتی اصطلاحی است که به بینی هایی که در قسمت نیمه پایینی بینی دارای پوستی ضخیم  و چربی زا هستند است اطلاق می شود.

جراحی بینی از هر دو جنبه ی زیبایی و کارایی ، جراحی پیچیده و ظریفی به شمار می آید و ممکن است سال ها طول بکشد که تجربه به اندازه ای زیاد شود که جراح کاملا مهارت پیدا کند .

 

اکثر زنان می دانند که در هنگام بارداری باید از خوردن پنیرهای نرم ،رنگ کردن مو و خوابیدن روی شکم اجتناب کنند اینها تعدادی از مواردی بود که مشخص است نباید در طول بارداری انجام شود. اما موردی که ممکن است خیلی واضح نباشد مساله ی جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در هنگام بارداری است.

اسکار ها می توانند در هر جایی از پوست که در آن برشی ایجاد شده یا پاره شده است تشکیل شوند .اگر بافت اسکار داخلی باشد ، برای بیشتر بیماران با استفاده از تزریق استروئید و ماساژ قابل درمان است.

 

قبل از جراحی بینی  جهت آمادگی برای جراحی بینی ابتدا باید در یک جلسه ی مشاوره با جراح خود گفتگو کنید که مشخص می شود آیا کاندید خوبی برای جراحی بینی هستید یا خیر .
 
پاسخ به این سوال بسته به سلیقه هر شخص متفاوت است ، اما باید به این نکته توجه داشت که یک نوع بینی ممکن است با صورت فرد خاصی هماهنگ باشد و بسیار زیبا به نظر بیاید
 
سوالی که به تازگی در مورد جراحی بینی مطرح شده است ، شرایط جراحی بینی در فصول سرد سال است. یکی از بیماران از نواحی شمالی غربی مراجعه کرده بود ، جایی که زمستانش در مقایسه با زمستان های ما واقعا زمستان است.
جراحی بینی یک نوع عمل جراحی برای تغییر شکل بینی می باشد که می توان از آن برای

خدمات کلینیک دکتر اکرمی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یک نوع عمل جراحی برای تغییر شکل بینی می باشد که می توان از آن برای

ادامه مطلب...
جراحی زیبایی گوش | اتوپلاستی

اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش) چیست و چگونه انجام می شود

 

ادامه مطلب...
آندسکوپی بینی و سینوس

جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس

عفونت سینوسها یا سینوزیت در واقع یک التهاب

 

ادامه مطلب...
Top